Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania Polityka, to dziedziną zajmująca się wszystkimi elementami życia człowieka została wyłączona

Co zrobić, aby jakoś wspomóc Polskę?
Można śmiało powiedzieć, że dzisiaj patriotyzm raczej nie jest na czasie. Jednak nie można powiedzieć, iż trzeba być patriotą, jeżeli jest się Polakiem. W końcu wystarczy możliwie jak najbardziej starać się budować nasz kraj – dzięki tego typu postawie, nawet jeśli nie uznajemy się za patriotów, to tak naprawdę nimi jesteśmy. Generalnie największym problemem Polski i Polaków są pieniądze. Czyli gdy będziemy bogatszym państwem, najróżniejsze patologie będą rzadziej spotykane. To żadne odkrycie, że w takich zamożniejszych miastach oraz gminach, ludzie są szczęśliwi, bezpieczniejsi, niż takie osoby, które zamieszkują tereny z bardzo dużym bezrobociem, etc.
W jaki sposób w takim razie trzeba z tym walczyć? Co robić, aby móc pomóc dla Polski? Znakomitym pomysłem jest najzwyczajniej to, aby dużo częściej zwracać dużą uwagę na poczynania czynnych uczestników sceny politycznej. Przecież prawda jest taka, iż politycy niejako czują się bezkarnie. Bardzo niewielu ludzi zna swoich radnych bądź nazwisko ministra sprawiedliwości. Generalnie polityka na wysokim poziomie w istocie nie jest do uratowania – zbyt daleko to poszło, ale w końcu są jeszcze powiaty czy gminy. Chociaż to wyłącznie teoretyzowanie, wychodzę z takiego założenia, iż absolutnie każdy człowiek ma możliwość w jakiś sposób wspomóc Polskę. A zresztą takowe myślenie nie powinno dotyczyć tylko Polaków.

Szczegóły na stronie: https://www.refmat.org.pl/

Comments are closed.