Posted by admin on luty - 13 - 2024 | Możliwość komentowania W jaki sposób o wiele taniej przemieszczać się po świecie? została wyłączona

Miejsca, które warto zobaczyć przed śmiercią
W zasadzie to jest tak, że takich miejsc, które są mocno warte odwiedzin jest ze wszech miar wiele. Zatem w niedługim tekście chcę tylko skupić się na jednej kwestii – czyli zastanówmy się, które stolice europejskich krajów tak naprawdę warto zobaczyć. Na pewno świetne są takie miasta jak Ryga, Amsterdam, Lizbona czy Zagrzeb. Oczywiście nie byłem jeszcze we wszystkich stolicach, więc być może jakąś ominąłem, lecz akurat owe typy bez żadnego cienia wątpliwości są warte należytej uwagi – to kapitalne miasta!
Doskonałym rozwiązaniem jest w szczególności zwiedzanie Pragi. Należy otwarcie napisać, że turystyka w stolicy Czech jest doskonale rozwinięta, tak naprawdę Praga jest niejako stworzona dla podróżnych. Moim zdaniem Praga to to miejsce, które jest najpiękniejszą europejską stolicą. Gdyby Kraków nie przestał być dawno temu stolicą, pisałbym inaczej, ale na dzień dzisiejszy trudno o lepszą stolicę. Minimum dwa dni na odkrycie Pragi to standard. Chociaż, aby poznać prawdziwą Pragę należałoby w niej zamieszkać.

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.